Щоб їжа була смачною

Українська кухня — національна кулінарія, яка має свою давню історію та славиться різноманітністю, нараховує сотні рецептів: борщі й пампушки, паляниці й галушки, вареники й ковбаси, печені та напої з фруктів і меду, відомі далеко за межами України. Кожному з етнографічних районів України властиві свої особливості кухні, зумовлені географічними умовами та традиціями.

Підготувала Ганна Агішева

 

Багато особливостей української кухні були обумовлені способом життя народу, переважна більшість якого займалась важкою хліборобською працею. Важка праця потребувала ситної, калорійної їжі. Тому для української кухні характерні страви багаті і на білки, і на жири, й на вуглеводи. Примхи ж національного характеру вимагали, аби ця їжа була смачною. Саме тому для більшості страв характерний складний набір компонентів (так, у борщі їх нараховується до 20), а також комбінування декількох способів теплової обробки продуктів (смаження, варіння, тушкування, запікання). Така технологія обумовлює неповторні смакові якості, аромат і соковитість страв української кухні.

Українську кухню ні з якою іншою не сплутаєш. Вона має якісь свої, особливі традиції. Тут можна знайти їжу на будь-який вимогливий смак. Всі, хто приїжджає в Україну, напевно попоїли знаменитого борщу чи куліш з юшкою. Улюблена їжа українців і гостей - яловичина, шпигована буряком, голубці з м'ясом, м'ясні запіканки і крученики волинські.

Українські кулінари просто обожнюють додавати в страви, які готують, часник. Він завжди служив як головна і гостра приправа, що надає особливого смаку і запаху їжі. Для української кухні дуже характерні і страви з риби. Місцеві кулінари люблять приготувати січеники з риби, кульки з рибними биточками, рибу з капустою і з сиром.

Обожнюють готувати в Україні овочеві страви. Особливо популярна їжа тут - так звана толченка, або січеники і крученики з картоплі, завінец з картоплі і капусти і інші. Кулінари готують і страви з буряка - це і бурякова ікра, битки і оладки з буряка, буряк з начинкою. Знаменита українська кухня і страви з круп, кукурудзи, з бобових, з макаронних виробів і з пшеничного борошна - пампушок, гречаники, вергунів. А вареники та галушки взагалі стали воістину національними стравами, які всім подобаються.

Щедра українська кухня і солодкими стравами. Тут люблять приготувати фруктові, ягідні салати, узвари, киселі і пенікі, сніжки. Готують напої з вишні, з яблук і груш, зі смородини та кавунів.

Українці – привітний і гостинний народ, який вміє нагодувати так, щоб щедрий стіл запам'ятався, змусив повернутися або спонукав гостей приготувати національні страви у себе вдома. Рецептів усіляких смаколиків у нас тисячі, адже навіть борщ у різних куточках країни готують абсолютно по-різному. І сьогодні IGotoWorld.com розповість, чим можуть здивувати традиційні страви областей України.

 

Отже, починаємо наш віртуальний дегустаційний тур. На голодний шлунок радимо не читати!

Ситна і смачна північ України :

 Сьогоднішня розповідь про житомирські деруни

У північних областях України готують ситно, смачно і ґрунтовно. Ці краї славляться урожаєм картоплі, і це позначилося на особливостях місцевої кухні.

На Поліссі одна з улюблених страв – це оладки з тертої картоплі – деруни, або драники. У Коростені Житомирської області з цієї страви зробили бренд: тут щорічно проводять Міжнародний фестиваль дерунів, куди з'їжджаються проявити своє мистецтво кухарі зі всієї України і не тільки. А в парку, де він проходить, навіть встановили пам'ятник деруну. Ну і, звичайно ж, місцеві ресторани готові запропонувати вам кращі варіації цієї страви. Деруни з начинкою: традиційно їх робили із сиром і тушкували в печі. Зараз популярні деруни з грибами, м'ясом, тертим сиром.

Підготувала Ганна Агішева

Коментарі