Czym jest Home Staging?

 

Home staging - to angielski termin oznaczający przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. W tym celu trzeba ją przede wszystkim wysprzątać, odświeżyć i urządzić w neutralnym i stonowanym stylu, akceptowalnym dla szerokiego grona osób. Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie niskokosztowe. Co zrobić, by nasza oferta zyskała na atrakcyjności i wzbudziła zainteresowanie potencjalnych kupców? Od tego właśnie jest Home Staging.

Zawartość witryny

Konsultacja

image14

 Podczas konsultacji spotkamy się w Państwa nieruchomości i zdiagnozujemy problemy, poznamy przyczyny problemów ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości, omówimy konieczne zmiany.     

Przygotowanie oferty

image15

Po postawieniu diagnozy przedstawimy Państwu gotową ofertę, nasze sugestie oraz propozycje możliwych rozwiązań w poszczególnych pomieszczeniach wraz z oszacowaniem budżetu. 

Kompleksowy Home Staging

image16

 Po otrzymaniu Państwa akceptacji, dokonamy zmian wnętrza w ustalonym budżecie. Będziemy nadzorować i koordynować przebieg prac podwykonawców. Następnie wystylizujemy wnętrze wykorzystując niezbędne akcesoria dekoracyjne i dodatki. Efektem końcowym jest profesjonalna sesja zdjęciowa wraz z przygotowaniem oferty w internecie (opcjonalnie). 

Stylizowana sesja zdjęciowa

image17

 Po wykonaniu rekomendowanych przez nas zmian, przygotujemy profesjonalną sesję zdjęciową.  Dzięki temu państwa nieruchomość wyróżni się na tle innych ofert, co zwiększy zainteresowanie wśród potencjalnych klientów i szansę na szybką transakcję.

Dodatkowe usługi (pośrednictwo w sprzedaży lub wynajmie)

image18

Na Państwa życzenie zajmiemy się sprzedażą lub wynajmem nieruchomości, przygotujemy ofertę i umieścimy ją w internecie, dokonamy prezentacji nieruchomości potencjalnemu klientowi.